Zadzwoń i zapytaj o kurs!
Tarasy: 81 464-44-60, 510-089-051, 501-099-489, 603-741-092

O firmie

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego kantoru J&M!

Marka kantorów J&M powstała w 2007 roku, ale właściciele firmy zdobywali swoje zawodowe doświadczenie na rynkach finansowych już od 1995 roku. Do niewątpliwych atutów kantoru J&M należy na pewno profesjonalna obsługa: zatrudniamy tylko osoby wykwalifikowane, z wiedzą i doświadczeniem finansowym, przeszkolone do obsługi transakcji walutowych. Ściśle współpracujemy też z bankami, a dzięki naszym umiejętnościom negocjacyjnym możemy zaoferować klientom przeprowadzanie transakcji na bardzo korzystnych warunkach cenowych. Atutem kantoru J&M są jednak nie tylko konkurencyjne ceny walut, ale także położenie w punktach, do których łatwo dotrzeć i w których można przy okazji skorzystać z usług innych firm czy zrobić zakupy. Centrum Handlowe Tarasy Zamkowe przy ulicy Unii Lubelskiej mieści się w centrum miasta, nieopodal Placu Zamkowego oraz Dworca Głównego PKS. Kantor J&M znajdziecie Państwo na poziomie “0”. Centrum Handlowe Tarasy Zamkowe w Lublinie posiada także darmowy parking na ponad 1000 samochodów.

Ponadto zapewniamy klientom bardzo wysoki poziom komfortu przeprowadzania transakcji oraz bezpieczeństwa. Obiekt centrum handlowego jest stale monitorowany, a nasz kantor dodatkowo posiada własny monitoring.

Zarówno stali, jak i nowi klienci mogą spodziewać się rzetelnej, szybkiej, profesjonalnej obsługi.

Serdecznie zapraszamy!

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.